شرکت تبلیغاتی دایان چگونه به وجود آمده؟

این مجموعه از پاییز سال 1395 با همت جمعی از جوانان خلاق و حرفه‌ای برای پیشبرد زمینه های تبلیغاتی شرکت و ارائه خدمات تبلیغاتی آغاز به کار کرد. در ابتدا به نظر می‌آمد به خاطر جوان بودن اعضای گروه، این شرکت تبلیغاتی دوام زیادی نداشته باشد اما با پشتکار تمامی اعضا و اعتماد مدیران شرکت های بین المللی و بزرگ، شرکت تبلیغاتی دایان با قدرت هر چه بیشتر به سمت اهداف خود حرکت کرد و توانست در سال نخست به تمامی هدف‌های (تارگت) مجموعه برسد. پس از گذشت بیش از سه سال از شروع فعالیت شرکت، علاوه بر خلاقیت و حرفه‌ای بودن، تجربه نیز رفته رفته به مجموعه اضافه شده تا شرکت دایان مسیری نو برای حوزه تبلیغاتی کشور را همچون گذشته نشانه رود و بتواند بیش از پیش به موفقیت تبلیغاتی مجموعه یا شرکت شما ببالد

اهداف شرکت تبلیغاتی دایان

اهداف شرکت تبلیغاتی دایان به صورت ماهانه، سالانه و پنج ساله تولید می‌شوند که همه در یک سو می‌باشند. اهداف طوری طراحی شده اند که اهداف کوتاه مدت و بلند مدت در راستای اهداف بلند مدت هستند. بخشی از این اهداف کاملا مختص مجموعه می‌باشد و جز اعضای گروه، دیگران از آن مطلع نیستند. اما بعضی اهداف دیگری وجود دارند که به صورت چشم انداز در برنامه تجاری آتی شرکت حضور دارند. این اهدافی بسیار بلند پروازانه می‌باشند. ما معتقدیم با دارا بودن تیمی مانند تیم های تبلیغاتی کنونی مجموعه که جز بهترین تیم های تبلیغاتی در حوزه های مختلف در ایران هستند، توانایی رسیدن به این اهداف را نیز داریم. این هدف، ورود به صد مجموعه برتر دنیا در حوزه ی تبلیغات و برندسازی، تبدیل شدن به برترین مجموعه ی تبلیغاتی در ایران و خاورمیانه می‌باشد.

خدمات شرکت تبلیغاتی دایان

خدمات شرکت تبلیغاتی دایان را نمی‌توان به چند مورد یا خدمت محدود کرد زیرا وسعت فعالیت های تبلیغاتی و برندسازی بسیار گسترده می‌باشد و گاهی اوقات لازم است که شما برای شناسایی خود به مشتریان بالقوه از چندین روش استفاده کنید. گاه ممکن است برخی از این فعالیت ها و روش ها در بخش خدمات سایت وجود نداشته باشد اما شرکت دایان امکان فراهم سازی تمام امکانات تبلیغات را دارد. به عنوان مثال چاپ و نظارت چاپ در بخش خدمات وجود ندارد اما شرکت در این زمینه نیز فعالیت دارد و با استفاده از آشنایان و سابقه خود، توانسته نیازهای تبلیغات چاپی مشتریان خود را برطرف کند.

چرا شرکت تبلیغاتی دایان؟

تحلیل نیازهای مشتری

ما در شرکت تبلیغاتی دایان، در ابتدا تعدادی جلسه با مدیران و صاحبان کسب و کار برقرار می‌کنیم تا بتوانیم با تبادل نظر، شناخت کامل مجموعه و خدمات آن، شنیدن پیشنهادات مدیران و ارائه برنامهپیش روی تبلیغات شرکت، بهترین خدمات ممکن در حوزه تبلیغات را ارائه دهیم.

سادگی

منظور از این سادگی، طراحی ساده نیست بلکه ارتباط با تیم و آسوده خاطر بودن مشتریان عزیز در قدم اول لحاظ شده است. تیم‌های شرکت تبلیغاتی دایان سعی دارند، تمرکز خود را به جای درگیر کردن مدیران و صاحبان کسب و کار در طراحی، بیشتر به خلاقیت و بازخورد طراحی معطوف کنند.

طراحی اختصاصی

تمامی طرح هایی که در شرکت تبلیغاتی دایان استفاده می‌شوند، کاملا اختصاصی بوده و شما می‌توانید لایسنس خود را برای آن ها فعال کنید. هیچ گونه کپی یا قالب آماده‌ای ارائه نخواهد شد مگر به خواست و صلاحدید خود مشتریان یا صاحبان کسب و کار.

استاندارد سازی

تمامی کدنویسی های مرتبط با سایت، طراحی های گرافیک و تمامی خدمات گروه تبلیغاتی دایان مطابق با آخرین استانداردهای جهانی می‌باشد. برای تایید این حرف، در پایان هر پروژه تاییدیه استاندارد پروژه از سایت های معتبر در زمینه ی خود را می‌توانید دریافت نمایید.

تحویل به موقع

یکی از مهم ترین ویژگی هایی که مدیران شرکت تبلیغاتی دایان همیشه بر آن تاکید داشته‌اند، تحویل پروژه ها بدون حتی یک روز تاخیر می‌باشد. شرکت دایان بابت تصدیق این سخن، دیرکردی را در قرارداد خود تعیین خواهد کرد تا خیال صاحبان کسب و کار از تحویل به موقع پروژه آسوده باشد.

پشتیبانی

ما در شرکت تبلیغاتی دایان اعتقاد داریم، تحویل پروژه مبنای پایان کار نیست، بلکه شروع فعالیت های جدی‌تر و ورود به فاز بعدی اقدامات می‌باشد. ما در دایان این اطمینان خاطر را می‌دهیم، که تمامی پروژه ها و فعالیت های خود را برای یکسال با پشتیبانی رایگان ارائه دهیم.

راه های ارتباطی با شرکت تبلیغاتی دایان

آدرس : تهران | میدان ولیعصر | مرکز تجارت ارانیان | طبقه منفی یک

شماره تماس : 1699591-0910

شماره همراه : 2098996-0919

پست الکترونیک : [email protected]

شما همراهان عزیز، می‌توانید از طریق فیلد های زیر و ارسال پیام های خود با ما در تماس باشید.