سئو

امروزه با پیشرفت تکنولوژی، مجموعه و شرکت‌های بزرگ علاوه‌بر طراحی یک وب‌سایت حرفه‌ای، بعنوان یک مجله آنلاین برای معرفی محصولات و خدمات خود به آن نگاه می‌کنند؛ در هیاهوی تبلیغاتی امروز، جنگی بزرگ در فضای مجازی برای افزایش رتبه برتر وبسایت، در موتورهای جستجوگر بوجود آمده و مجموعه یا شرکت‌هایی پیروز این نبرد هستند که ضمن داشتن یک وب‌سایت استاندارد شرایط را برای سئو شدن و بهینه‌سازی سایت، از قبل مهیا کرده باشند، همانطور که مستحضر هستید الگوریتم‌های رتبه‌سنجی موتورهای جستجوگر مطرح دنیا همچون گوگل، روز به روز درحال بروزرسانی است، مجموعه دایان با استفاده از کارشناسان خبره سئو و بهینه‌سازی، وب‌سایت مجموعه شما را در بازه‌ای مشخص ( متناسب با رقابت حوزه کاری شما ) در صدر لیست جستجوگران، قرار می‌دهد.

چرا سئوی شرکت تبلیغاتی دایان؟

تضمین جایگاه

بازنویسی کدهای نادرست

بهینه سازی تصاویر

بالا بردن سرعت سایت

لینک سازی مناسب

استفاده از سئوی سفید

سئو On-Page

گزارش دهی ماهانه

تصحیح واکنش گرایی

جهت دریافت مشاوره سئو، فرم را تکمیل کنید!!!

در این روش، سئو کاران یا مدیران سایت از روش و تکنیک های نادرست برای بالا آوردن رتبه ی سایت اقدام می کنند. این روش ها معمولا با بازده بالایی انجام می شود اما این روش ها تنها برای مدت زمان کوتاهی نتیجه می دهند. این مدت زمان می تواند یک ماه تا یک سال باشد اما پس از مدتی، موتور های جستجو متوجه شده و سایت شما را به رتبه های انتهایی گوگل می فرستند. برای درک بهتر این موضوع، بهتر است به سایت های انتهایی رتبه بندی گوگل مراجعه نمایید.

سی درصد از سئوی سایت مرتبط با این قسمت می باشد که شامل مواردی همچون: تولید محتوا، استاندارد بودن قالب، بک لینک های داخلی، متاتگ ها و … می باشند که هر کدام از این موارد توضیحات خاص خود را دارند.

این روش، بهترین روش برای سئو ی یک سایت می باشد. تکنیک های اصولی، روش های نوین و مطابق با الگوریتم های گوگل، استفاده نکردن از تکنیک های غیرقانونی از اصلی ترین ارکان این نوع سئو می باشد.

به طبع هفتاد درصد سایر سئوی سایت مرتبط با این قسمت می باشد.قسمت عمده ی این بخش بک لینک هایی می باشد که باید از سایت های دیگر به شما داده شود. این بک لینک ها اهمیت زیادی دارند. همانقدر که این بک لینک ها مفید هستند، اگر به روش های اشتباه انجام شود می تواند برای سایت شما خطرناک باشد و آسیب های جدی ای را به سایت شما برساند. برای دانستن خصوصیات یک بک لینک خوب به سایر مقالات ما مراجعه کنید.