طراحی تراکت

رو به افول‌ترین حوزه تبلیغات، تبلیغات چاپی است. این سبک از تبلیغات به تنهایی بیش از 3 دهه از حوزه تبلیغاتی را در تسخیر خود داشت اما کم کم و با گسترش تکنولوژی، میل و رغبت مردم برای صرف هزینه در آن کاهش یافت. اما نکته جالب و حائز اهمیت، موفقیت برخی نشریه ها و بعضی از شاخه‌های تبلیغات چاپی مانند تراکت در عصر جدید است، با بررسی دلایل موفقیت آنها، به نتایج جالبی همچون کیفیت چاپ، استفاده از محتواهای متنی و تصویری دسته اول و اصالت سازمانی میرسیم که می‌‌تواند راه‌گشای علاقه‌مندان به تبلیغات چاپی باشد. شایان ذکر است "اصالت سازمانی" هر مجموعه لزوماً به قدمت هر مجموعه برنمی‌گردد و فاکتورهای مهم‌تری همچون شرافت نوشتاری و حفظ حق کپی رایت از نکات مهم آن به شمار میاید. با دایان اصالت سازمانی را به ارمغان بیاورید.

چرا طراحی تراکت شرکت تبلیغاتی دایان؟

استفاده از رنگ مناسب

تصاویر خلاقانه

استفاده از هویت بصری سازمان

رعایت کپی رایت

ماندگاری طولانی طرح

هماهنگی عناصر گرافیکی

استفاده از ایده های ناب

صحفه بندی مناسب

استفاده از اشکال ترکیبی

تعرفه قیمت های طراحی تراکت شرکت تبلیغاتی دایان

یک رو

اگر صفحه آرایی مناسب برای تراکت صورت پذیرد، می‌تواند موفقیت تبلیغات شما را تا 20 درصد افزایش دهد. طراحی تراکت یک رو به مراتب سخت تر از طراحی تراکت دو رو می‌باشد و علت آن کاملا واضح است که فضای کمتر برای قرار دادن متون مورد نظر شما می‌باشد. با این حال تیم طراحی گرافیک دایان، این امکان را برای شما فراهم کرده تا برای صرفه جویی در هزینه‌ها بتوانید انتخاب آزادانه‌ای بین یک رو یا دو رو بودن تراکت خود داشته باشید.

دو رو

طراحی تراکت دو رو ویژگی های بسیار بیشتری نسبت به یک رو دارد. به عنوان مثال در اختیار داشتن فضای کافی برای قرار گیری المان یا شکل های هندسی که می‌تواند به جذب مخاطب کمک کند. در طراحی یک رو ما امکان استفاده از رنگ های متنوع را نداریم، زیرا کم بودن فضا و ازدیاد رنگ ها می‌تواند باعث سردرگمی مخاطب شود. اما در طراحی دو رو طراح می‌تواند آزادانه در انتخاب شکل های هندسی و رنگ ها دست به خلاقیت بزند.

جهت دریافت مشاوره طراحی تراکت، فرم را تکمیل کنید!!!

شرکت تبلیغاتی دایان برای نشان دادن حسن نیت خود، به مشتریان خود این حق و آزادی را می‌دهد تا آن ها در هر سایزی که مدنظر دارند بتوانند درخواست طراحی تراکت خود را بدهند. به طبع هرچه سایز این تراکت ها بیشتر باشد، دست طراح برای اضافه کردن المان و نماد ها بیشتر باز خواهد بود.

با پیشرفت روزافزون تکنولوژی چاپ و فعالیت شرکت ها، کم کم چاپ های سیاه سفید جای خود را به چاپ های رنگی با کیفیت بالاتر داده اند. اما همچنان در برخی صنعت ها، چاپ های سیاه وسفید ارجحیت بیشتری نسبت به چاپ های رنگی دارند. گروه طراحی گرافیکی دایان، این قابلیت را دارد که بتواند برای تمام سلایق طراحی ای مناسب و هماهنگ با سلایق مشتری ترسیم کند. در نتیجه طراحی به صورت رنگی یا سیاه و سفید نیز تفاوتی برای طراحان ندارد، و هر دو مورد قابل اجرا می‌باشد.

بله، شرکت تبلیغاتی دایان در زمینه های مختلفی فعالیت می‌کند ولی این فعالیت به صورت عمده با تمرکز بسیار بالا نمی‌باشد. در حقیقت شرکت تبلیغاتی دایان به دلیل حضور عمده خود در بازار و زمینه های تبلیغاتی چاپی، توانسته با ایجاد قرارداد همکاری با چندین چاپخانه مطرح ایران، مشتریان خود را در زمینه چاپ نیز همراهی نماید.

مدت زمانی که برای طراحی تراکت های یک رو و دو رو لازم است، طبیعتا متفاوت می‌باشد. برای تراکت های یک رو زمانی حدود 2 الی 3 روز و برای تراکت های دو 3 تا 5 روز زمان لازم است. البته این زمانبندی شامل دو مدل طراحی می‌باشد که در اختیار مشتریان قرار می‌گید تا بتوانند از میان آن ها یک گزینه را انتخاب کنند.