طراحی کارت ویزیت

در حوزه تبلیغات به کارت ویزیت لقب «همیشگی» را داده‌اند؛ تقریباً هر مجموعه یا شرکتی هویت بصری خود را با طراحی کارت ویزیت آغاز می‌کند. در گذشته استفاده از تمام قسمت‌های یک کارت کوچک از وظایف طراح کارت ویزیت بود اما امروزه با پیدایش سلکی نو در حوزه طراحی، ظرافت و سادگی یک کارت ویزیت میتواند نقش بسزایی در معرفی یک مجموعه یا ارگان را داشته باشد. مجموعه دایان با ایده‌هایی خلاقانه در حوزه‌های مختلف تواتسته رزومه‌ای جذاب و نفیسی از کارت ویزیت‌های طراحی شده توسط کارشناسان طراحی گرافیکی خود را جمع‌آوری کند و با ارائه آن به مشتریان خود در انتخاب طرح و... کمک شایانی به آنها کند. امروزه یک کارت ویزیت می‌تواند هویت بصری یک مجموعه را همسو با فعالیت‌های اصلی آن به مخاطبین و شرکت‌های زیرمجموعه معرفی کند.

چرا طراحی کارت ویزیت شرکت تبلیغاتی دایان؟

استفاده از رنگ مناسب

تصاویر خلاقانه

استفاده از هویت بصری سازمان

رعایت کپی رایت

ماندگاری طولانی طرح

هماهنگی عناصر گرافیکی

استفاده از ایده های ناب

صحفه بندی مناسب

استفاده از اشکال ترکیبی

تعرفه قیمت های طراحی کارت ویزیت شرکت تبلیغاتی دایان

یک رو

بسیاری از مشاغل در دنیا وجود دارد که برای معرفی کار خود، ترجیح می‌دهند از کارت ویزیت‌های یک رو استفاده کنند. به عنوان مثال مشاورین املاک برای معرفی خود به مشتریان، باید ارتباط مستقیمی با آن ها ایجاد کنند. در نتیجه کارت ویزیت خود را یک رو طراحی می‌کنند تا بتوانند شماره مستقیم خود را در کنار آدرس و شماره تماس فروشگاه خود قرار دهند. طراحی کارت ویزیت های یک رو، به مراتب پیچیدگی های بیشتری نسبت به طراحی کارت ویزیت دو رو دارد، علت آن نیز کمتر بودن فضا برای قرار گیری مطالب مورد نظر شما می‌باشد.

دو رو

طراحی دو رو کارت ویزیت‌ها نوعی اعتبار به حساب می‌آید. شما می توانید المان های خاص خود را در کارت ویزیت های دو رو قرار دهید، زیرا فضای کافی برای نشان دادن هویت بصری سازمان خود دارید. برای آسانی کار، گروه طراحی گرافیک شرکت تبلیغاتی دایان با در نظر داشتن پیشنهادات شما، نکاتی را به عنوان مشاوره در اختیار شما قرار خواهد داد تا بتوانید مشتریان بیشتری را جذب کنید. کارت ویزیت می‌تواند مستحکم ترین پل ارتباطی شما با مشتریانتان باشد.

جهت دریافت مشاوره طراحی کارت ویزیت، فرم را تکمیل کنید!!!

شرکت تبلیغاتی دایان این قابلیت را دارد که بتواند کارت ویزیت را در تمامی سایز های موجود طراحی کند. از این رو برای همکاری با مشتریان، انتهاب سایز کارت ویزیت را در اختیار مشتریان خود قرار داده تا آن ها با هر سایزی که ارتباط بیشتری برقرار کرده اند، طراحی کارت ویزیت خود را سفارش دهند.

کارت ویزیت اولین و می‌تواند قوی ترین پل ارتباطی بین شما و مشتری بالقوه شما باشد. باید کارت ویزیت طوری طراحی شود که مشتری را جذب کند و او را برای ادامه همکاری متمایل سازد. البته نباید از این نکته غافل شد که هدف اولیه برای طراحی کارت ویزیت شناسایی خود و راه های ارتباطی با شما می‌باشد. در نتیجه صفحه آرایی مناسب برای قرار گرفتن شماره های تماس ، آدرس و شبکه های اجتماعی از نکات بسیار با اهمیت یک کارت ویزیت مناسب می‌باشد.

بله، شرکت تبلیغاتی دایان این امکان را برای مشتریان خود فراهم کرده است تا با پرداخت هزینه های بسیار کمتر که در چاپخانه های مطرح عنوان می‌شود، تمامی خدماتی چاپی را برای شما انجام دهد. دلیل وجود قیمت های پایین تر، قراردادی است که بین شرکت دایان و چاپخانه های معتبر منعقد شده است که امکانات ویژه ای را برای هر دو طرف در بر دارد.

برای طراحی کارت ویزیت زمانی حدودا بین 2 تا 3 روز برای کارت ویزیت های یک رو و 3 الی 5 روز برای کارت ویزیت های دورو نیاز است. البته این زمان فقط برای طراحی صرف می‌شود. زمانبندی لازم برای چاپ این کارت ها بین 3 تا 8 روز کاری بسته با تاریخ چاپ می تواند تغییر کند اما شرکت تبلیغاتی دایان این تضمین را می‌دهد که طراحی و چاپ کارت ویزیت شما، در سریعترین زمان ممکن صورت گیرد.

نمونه کارهای مرتبط